رستوران گردان برج میلاد

 
بازگشت :  ایران  »  تهران
 
درباره رستوران برج میلاد
برج میلاد تهران، یکی از جاذبه های گردشگری هیجان انگیز این شهر به شمار می رود. رستوران گردان برج میلاد در ارتفاع 276 متری و در طبقه ششم سازه رأس آن قرار دارد که هر ساعت 360 درجه به دور خود چرخیده و چشم اندازهای بدیعی را در پیش چشم میهمانان قرار می دهد. این رستوران بزرگترین رستوران گردان جهان محسوب می شود. بودن در ششمین برج بلند دنیا به قدر کافی هیجان انگیز است اما تصور میل کردن غذا در ارتفاع حدود 300 متری زمین در یک رستوران گردان،در حالیکه چشم اندازهای شهری وسیع در زیر پای شما قرار دارد، هیجان مضاعفی به دنبال دارد. در مجموعه برج میلاد چندین رستوران وجود دارد که یکی از آنها، رستوران گردان واقع در سازه رأس این برج می باشد.

دکوراسیون و مبلمان زیبای این رستوران نگاه هر بیننده ای را به خود معطوف می سازد. بویژه یک نقش برجسته بر روی دیوار رستوران طراحی شده که تصویری از شاهنامه فردوسی را نشان می دهد. تمام قسمت های رستوران گردان برج میلاد با استادی تمام و نقش ها و طرح هایی تزئین شده تا به بهترین وجه نمایانگر فرهنگ غنی کشورمان باشد.

غذاها و نوشیدنی های متنوعی در این رستوران سرو می شود. بوفه غذاهای سنتی و ایرانی در کنار بوفه غذاهای بین المللی، منوی کامل و در عین حال وسوسه انگیزی را برای مشتریان رستوران رقم می زند. علاوه بر استفاده انفرادی افراد از این رستوران، امکان رزور این مکان برای برگزاری مهمانی ها و جشن ها نیز وجود دارد. این رستوران مجموعاً گنجایش پذیرش 400 نفر میهمان را دارد. حضور آشپزهای متبحر ایرانی و خارجی و نیز کادر پذیرایی ماهر و آموزش دیده از جمله ویژگی های این رستوران بین المللی محسوب می شود. همچنین از مشاوره متخصصین علم تغذیه نیز در پخت بهینه انواع غذا در این رستوران استفاده می شود.
اطلاعات گردشگری
از آنجاییکه برج میلاد همانند جزیره ای در بین چهار بزرگراه اصلی تهران قرار گرفته، دسترسی به این مکان کار چندان دشواری نخواهد بود.
  • بزرگراه هایی که در گرداگرد برج میلاد قرار دارند، عبارتند از:
  • بزرگراه همت در شمال برج
  • بزرگراه حکیم در جنوب
  • بزرگراه چمران در شرق
  • بزرگراه شیخ فضل الله نوری در غرب برج میلاد
پس از دسترسی به برج، آسانسورهای پر سرعت این مجموعه که با سرعتی بالغ بر 7 متر بر ثانیه به سمت بالا صعود می کنند، در انتظار میهمانان قرار دارند. پیش از صعود به بالای برج نیز می توان گشتی در محوطه ورودی و لابی برج میلاد زد. هزینه صرف غذا در رستوران گردان برج میلاد همانند تمام رستوران های گردان در سایر برج های بلند جهان تفاوت قابل ملاحظه ای با رستوران های دیگر دارد. اما کلاس بین المللی رستوران، دکوراسیون و مبلمان آن، کادر ماهر و آموزش دیده رستوران و بسیاری از مسایل دیگر به طور منطقی این هزینه ها را توجیه می کند.
تاریخچه
رستوران گردان برج میلاد به عنوان یکی از طبقات سازه رأس برج، درکنار سایر قسمت های این مجموعه در مهرماه سال 1387 شمسی به بهره برداری رسید.
موضوعات مرتبط

موزه هنرهای معاصر تهران
در شهر تهران 33 موزه وجود دارد. این موزه ها شامل موزه های مردم شناسی، فرش، صنایع دستی، حیات وحش، ایران اسلامی، موزه هنرهای معاصر تهران و ... هستند. در این مقاله می خواهیم در مورد موزه هنرهای معاصر تهران، آثار موجود در آن و معماری فوق العاده زیبایش با شما صحبت کنیم.

سرزمین عجایب
در مناطق مختلف شهر تهران چندین شهربازی کوچک و سرپوشیده وجود دارد. از جمله آنها باید به سرزمین عجایب اشاره کرد. سرزمین عجایب در مرکز تجاری تیراژه در بزرگراه اشرفی اصفهانی واقع شده است.

پرسش و پاسخ
سوال شما درباره این موضوع
نام شما
ایمیل شما
 
تجربه شما از این موضوع
 
نام شما
ایمیل شما
تجربه خود را بنویسید
 
 
 

تبلیغات